PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار شبیه سازی آنتن

S.shokrolahi
07-27-2015, 05:06 PM
با سلام خدمت دوستان این نرم افزاری که براتون قرار دادم جهت شبیه سازی انواع آنتن قابل استفادست و همچنین پتن تابش انتن رو هم به صورت سه بعدی نشونتون میده و شما میتونید گین انتن رو در جهات مختلف مورد ازمایش قرار بدید تعداد زیادی هم انتن اماده به صورت مثال داخل خودش داره.
پسورد :www.hamradio.ir

ep2ma
08-03-2015, 06:25 PM
تشکر ..نرم افزاری که خیلی مورد نیاز همه ماست..مرسی مهندس

ep3xtm
08-18-2015, 09:30 AM
سعید جان دستت درد نکنه.بسیار عالی بود.

mohammadsdtmnd
12-22-2015, 09:01 AM
برای شبیه سازی از قبل ساخته شدس و نمی شه مدل جدیدی زد
خیلی جالب و سبک ولی فکر نمی کنم با HFSS Antenna design قابل مقایسه باشه.من خودم ندارم و فقط HFSS دارم اما عکساییشو دیدم که همه آنتنارو با پارمتراشون و توضیحاتی داره/ خیلی با حال بود. اگه کسی داره بزاره لطفا یه توضیحی هم در موردش بده.لطفا در مورد همین برنامه هم توضیحاتی بفرمایید

elm_e_elektronic_reader
09-17-2017, 10:12 AM
برای شبیه سازی از قبل ساخته شدس و نمی شه مدل جدیدی زد
خیلی جالب و سبک ولی فکر نمی کنم با HFSS Antenna design قابل مقایسه باشه.من خودم ندارم و فقط HFSS دارم اما عکساییشو دیدم که همه آنتنارو با پارمتراشون و توضیحاتی داره/ خیلی با حال بود. اگه کسی داره بزاره لطفا یه توضیحی هم در موردش بده.لطفا در مورد همین برنامه هم توضیحاتی بفرمایید

فکر کنم سوال درباره برنامه PCCAAD (http://thefilesiwant.com/cat3/pcaad-60-software.php) بود؟