PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدیدترین نرم افزار .sdr

ep2ma
04-24-2015, 07:40 PM
درود بر شما...جدیدترین وآخرین ورژن دانگل sdr را با انجام تغییرات لازم یکجا جمع آوری کردم ..درهر درایو یا فولدر که دوست دارید ازحالت فشرده خارج کرده وروی sdr#کلیک کنید..موفق باشید

ep2ma
04-26-2015, 04:55 PM
این تصویر از محیط برنامه درحال دریافت چند فرستنده مورس در 14 مگاهرتز است..تنظیم گین دانگل را ازحالت اتوماتیک خارج کنید وبصورت دستی برای بهترین حالت تنظیم کنید

sajjsamm
05-01-2015, 01:11 PM
سلام
الان این گیرنده داره با چه انتنی کار میکنه؟

ep2ma
06-24-2015, 10:15 PM
جواب :با أنتن ورتيكال 5متر ي

Mohsen1349
09-22-2015, 12:15 AM
با عرض سلام وادب سوالی داشتم در زمینه دانگل های usb
درهنگام استفاده از نرم افزار پیشنهادی حضرتعالی درایوری که باید روی کامپیوتر برای شناخت دانگل نصب بشه می تونه همون درایور همراه سی دی دانگل باشه یا نه باید درایوردیگری رو نصب کرد چون درایوری همیشه همراه دانگل ها هست تشکر می کنم ازراهنمایی هاتون

mehdi_asgari
09-22-2015, 09:52 AM
با عرض سلام وادب سوالی داشتم در زمینه دانگل های usb
درهنگام استفاده از نرم افزار پیشنهادی حضرتعالی درایوری که باید روی کامپیوتر برای شناخت دانگل نصب بشه می تونه همون درایور همراه سی دی دانگل باشه یا نه باید درایوردیگری رو نصب کرد چون درایوری همیشه همراه دانگل ها هست تشکر می کنم ازراهنمایی هاتون

سلام
نخیر، درایوری که به همراه دانگل ها بر روی یک مینی سی دی عرضه میشه، درایور اریجینال مربوط به DVB-T هست برای پخش تلویزیون.
درایور مرتبط با SDR رو بایستی جداگانه نصب کنید
بهترین راه، استفاده از نرم افزار zadig جهت شناسایی انواع SDRهای متصل به کامپیوتر و نصب درایور مربوطه است

Mohsen1349
09-22-2015, 07:53 PM
سلام
نخیر، درایوری که به همراه دانگل ها بر روی یک مینی سی دی عرضه میشه، درایور اریجینال مربوط به DVB-T هست برای پخش تلویزیون.
درایور مرتبط با SDR رو بایستی جداگانه نصب کنید
بهترین راه، استفاده از نرم افزار zadig جهت شناسایی انواع SDRهای متصل به کامپیوتر و نصب درایور مربوطه است

با سلام مجدد از راهنمایتون بسیارسپاسگزارم ..

nafa_476
10-04-2015, 01:03 AM
باسلام خدمت همه دست اندرکاران سایت بخصوص جناب مهنس افای عاملی
ایا این نرم افرار ارائه شده در بالا قابلیت کار با هر نوع دانگل موجود در بازار را دارا میباشد یا دانگل خاصی است و مدل و برندش را لطفا معرفی بفرمایید

nafa_476
10-04-2015, 01:06 AM
باسلام خدمت همه دست اندرکاران سایت بخصوص جناب مهندس افای عاملی
من خیلی خوشحالم که عضو این سایت پر بار شدم
ایا این نرم افرار Zadig قابلیت کار با هر نوع دانگل موجود در بازار را دارا میباشد یا دانگل خاصی است و مدل و برندش را لطفا معرفی بفرمایید